ZAMÓWIENIA: 

+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube twitter

Dźwig - wynająć, czy kupić?

Dźwig

Posiadanie własnego dźwigu lub podnośnika, to duża wygoda. Swobodny dostęp do maszyny sprawia, że nie jesteśmy od nikogo zależni, a co za tym idzie podnosi się komfort naszej pracy. Niestety, zarówno podnośniki, jak i dźwigi, zaliczane są do grona wyjątkowo kosztownych maszyn budowlanych, a wygospodarowanie pieniędzy na ich zakup jest często bardzo trudnym zadaniem. Kupować, czy wypożyczać - oto jest pytanie!

Wynajem, czyli rozwiązanie przyjazne Twojemu portfelowi

Każdy, kto prowadzi własną działalność gospodarczą wie, jak ważna jest skuteczna optymalizacja kosztów. Jeżeli w naszej pracy potrzebujemy dźwigu tylko okazjonalnie, to nie ma sensu zaopatrywać się we własnościową maszynę. O wiele praktyczniejszym rozwiązaniem będzie jego okazjonalny wynajem. Gwarantujemy, że wypożyczenie dźwigu - nawet na kilka dni - opłaca się często o wiele bardziej niż jego zakup. 

Szybki czas realizacji

Firmy, które zajmują się wynajem sprzętu budowlanego, oferują wypożyczenie dźwigu praktycznie od ręki. Co ważne - usługodawca zobowiązany jest do dostarczenia sprzętu oraz zagwarantowania jego bezawaryjności. Jeżeli dźwig jest nam potrzebny wyłącznie do przetransportowania lub przeniesienia kilku rzeczy, to jego wynajem będzie o wiele szybszym rozwiązaniem niż zakup.

Wynajmując nie musisz martwić się o serwis

Osoby, które zdecydują się na wynajęcie dźwigu, nie muszą się martwić o jego serwis. Jest to naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ wszystkie ewentualne awarie lub  usterki zobowiązana jest naprawić firma, która wynajęła maszynę.

Kiedy skorzystać z dźwigu?

Dźwig to narzędzie, które znajduje szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Przy jego pomocy możliwe jest nie tylko szybkie przeładowanie ciężkich towarów, ale również dostarczanie ładunków na wyższe piętra czy montaż reklam i banerów. Obecnie na rynku znaleźć można wiele firm oferujących wynajem dźwigów. Znalezienie tej najlepszej nie powinno więc nastręczyć wielu trudności - zwłaszcza jeżeli dokładnie sprawdzimy ich oferty.

Zobacz również

Dźwig

Dźwigi


Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów, zapraszamy do kontaktu. Nasze dźwigi samojezdne to gwarancja szybkiej realizacji każdego przedsięwzięcia.

Podnośnik

Podnośniki


Podnośniki to nieodzowne maszyny do prac na wysokościach. Ich wynajem jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup nowych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Logistyka

Logistyka


Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu logistyki. Zajmujemy się transportem towarów oraz ich załadunkiem i rozładunkiem. Wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie i terminowo.

Nasz sprzęt

Nasz sprzęt


Posiadamy nowoczesny, bezpieczny sprzęt na wynajem. Nasze maszyny poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom technicznym, dzięki czemu ryzyko awarii podczas pracy jest znikome.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.