ZAMÓWIENIA: 

+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube twitter

Wynajem podnośników koszowych i dźwigów - jak znaleźć dobrą firmę?

Wynajem dźwigów

Zarówno dźwigi, jak i podnośniki koszowe znajdują szerokie zastosowanie podczas wielu prac budowlanych. Jeżeli nie dysponują Państwo własnym tego typu sprzętem, to warto rozważyć jego wynajem. Chociaż urządzenia o tak dużych gabarytach wypożycza się najczęściej firmom, to jednak nie jest to żaden wyznacznik, ponieważ z usług wynajmu mogą również skorzystać osoby indywidualne. Jak znaleźć rzetelne przedsiębiorstwo świadczące usługi wynajmu dźwigów? - zapraszamy do lektury naszego bloga.

Wynajem dźwigów - zalety

Powiedzmy to już na samym początku - wynajem dźwigów ma zarówno swoje zalety, jak i wady. Do tych pierwszych zaliczyć należy stosunkowo niski koszt nabycia danej maszyny na określony czas. Firmy, które zawodowo zajmują się wypożyczaniem urządzeń dźwigowych gwarantują nie tylko natychmiastową dostępność sprzętu, ale i jego najwyższą jakość. Wypożyczanie dźwigów jest doskonałym rozwiązaniem, zwłaszcza dla osób, które prowadzą prace budowlane w różnych zakątkach kraju, ponieważ nie muszą wtedy wydawać pieniędzy na transport urządzenia.

O czym pamiętać przed wynajmem?

Firmy, które zajmują się wypożyczaniem dźwigów z pewnością udzielą Państwu wszelkich specjalistycznych informacji. Pracujący w nich technolog określi, jaki podnośnik sprawdzi się najlepiej do danej pracy. Jedyne o czym należy pamiętać, to o poinformowaniu go o wielkości budowy oraz panujących warunkach terenowych. Z pewnością pomoże on Państwu w wybraniu idealnej maszyny, która odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom i wymaganiom.

Umowa wynajmu

Oczywiście przed wypożyczeniem dźwigu należy pamiętać o podpisaniu umowy najmu. Zanim jednak to zrobimy, powinniśmy dokładnie zapoznać się dokumentem, ponieważ zawiera on informacje o warunkach wynajmu oraz określa zakres odpowiedzialności za wypożyczony sprzęt. Trzeba również pamiętać, że całkowite koszty wypożyczenia dźwigu uzależnione są zarówno od typu urządzenia, jego wysięgu, jak i osprzętu wykorzystywanego razem z nim na budowie.

Zobacz również

Dźwig

Dźwigi


Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów, zapraszamy do kontaktu. Nasze dźwigi samojezdne to gwarancja szybkiej realizacji każdego przedsięwzięcia.

Podnośnik

Podnośniki


Podnośniki to nieodzowne maszyny do prac na wysokościach. Ich wynajem jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup nowych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Logistyka

Logistyka


Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu logistyki. Zajmujemy się transportem towarów oraz ich załadunkiem i rozładunkiem. Wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie i terminowo.

Nasz sprzęt

Nasz sprzęt


Posiadamy nowoczesny, bezpieczny sprzęt na wynajem. Nasze maszyny poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom technicznym, dzięki czemu ryzyko awarii podczas pracy jest znikome.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.