+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Transport ponadgabarytowy

Transport ponadgabarytowy obejmuje ładunki, których nietypowe wymiary lub waga wykluczają przewożenie ich w sposób standardowy. Ładunkami ponadgabarytowymi mogą być zarówno maszyny (szynowe, rolnicze, budowlane itp.), jak również statki powietrzne, jednostki pływające (łodzie, jachty) oraz elementy różnorodnych konstrukcji i instalacji.

Tego rodzaju transport często wymusza niestandardowe położenie ładunku, jak również zastosowanie dodatkowych środków zabezpieczających. Na szczęście nasz zespół ma odpowiednią wiedzę oraz rozległe doświadczenie w realizacji takich zadań. Dysponujemy również specjalistycznymi pojazdami i sprzętem dodatkowym, dzięki którym możemy podejmować się nawet najbardziej wymagających zleceń w tym zakresie.

Transport ponadgabarytowy od A do Z

Transport ponadgabarytowy organizujemy kompleksowo, co oznacza, że:

  • wyznaczamy dostępne trasy przejazdu,
  • zajmujemy się wszystkimi formalnościami - uzyskujemy zezwolenia i ubezpieczenia niezbędne do tego, by sprawnie poruszać się zarówno po drogach krajowych, jak i międzynarodowych,
  • dbamy o załadunek i rozładunek powierzonego nam mienia,
  • właściwie zabezpieczamy ładunek na czas przejazdu.

Na każdym etapie realizacji powierzonego nam zlecenia przestrzegamy najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa. Działamy na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem Torunia oraz Bydgoszczy. W przypadku zainteresowania usługą transportu ponadgabarytowego zachęcamy do kontaktu.

Zobacz również

Dźwig

Dźwigi


Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów, zapraszamy do kontaktu. Nasze dźwigi samojezdne to gwarancja szybkiej realizacji każdego przedsięwzięcia.

Podnośnik

Podnośniki


Podnośniki to nieodzowne maszyny do prac na wysokościach. Ich wynajem jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup nowych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

podnośniki w górze

Wszystkie oferowane przez nas ładowarki teleskopowe, koparki i dźwigi są w pełni sprawne, dokładnie zweryfikowane pod kątem poprawności działania wszystkich systemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasz sprzęt

Nasz sprzęt


Posiadamy nowoczesny, bezpieczny sprzęt na wynajem. Nasze maszyny poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom technicznym, dzięki czemu ryzyko awarii podczas pracy jest znikome.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.