+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Wynajem podnośników koszowych

Wynajem podnośników to jedna z usług dostępnych w naszej ofercie. Posiadamy nowoczesne, niezawodne maszyny gwarantujące pracę bez przestojów i usterek. Naszym wyróżnikiem są atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy Państwu konkurencyjne ceny wynajmu podnośników koszowych w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku. W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się wyłącznie sprawne i bezpieczne maszyny pochodzące od renomowanych producentów. Gwarantujemy, że podołają one pracy nawet w wyjątkowo wymagających warunkach. Poddajemy je regularnym kontrolom i przeglądom, by zapewnić naszym Klientom maksimum satysfakcji i bezpieczeństwa.

 

Oferujemy wynajem:

  • podnośników teleskopowo-nożycowych o wysokości od 8 do 50 m,
  • podnośników przegubowo-teleskopowych o wysokości od 8 do 50 m,
  • podnośników samochodowych o wysokości od 18 do 70 m przystosowanych do montażu w pojazdach,
  • podnośników koszowych.

 

W przypadku, gdy maszyna nie jest potrzebna jednorazowo, lecz na dłużej, umożliwiamy Państwu zakup konkretnych modeli. Prowadzimy bowiem także sprzedaż nowych i używanych maszyn budowlanych, w tym podnośników. Aktualną ofertę dostępnych maszyn zamieszczamy na bieżąco na stronie. Udzielamy także informacji e-mailowo i telefonicznie.

 

Do czego przyda się podnośnik koszowy?

Usługi podnośnikiem świadczone przez naszą firmę to wygodna i tania alternatywa dla zakupu platformy roboczej. Maszyny, które oferujemy, można wykorzystać przy wykonywaniu prac na wysokościach, takich jak czyszczenie i odśnieżanie dachów, mycie okien, montaż oraz konserwacja hal i konstrukcji stalowych. Dobrze sprawdzą się także w przypadku realizacji usług dekarskich i blacharskich.  Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu przy doborze maszyny odpowiedniej do rodzaju prowadzonych prac i wielkości zlecenia. Uwzględnią potrzebną wielkość kosza, zasięg oraz nośność sprzętu.

 

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się zwłaszcza podnośniki koszowe, z uwagi na ich uniwersalność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniają. Z powodzeniem używa się ich w pracach budowlanych (np. przy malowaniu elewacji), w sadownictwie prywatnym, ale także w miejskich parkach czy na cmentarzach. Usuwanie konarów drzew z podnośnika jest bowiem obarczone znacznie mniejszym ryzykiem, niż ma to miejsce w przypadku innych metod. Podnośniki tego typu są także doskonałym wyborem do realizacji prac takich jak montaż reklamy czy oświetlenia.

 

Zalety wynajmu podnośników koszowych

Wynajem podnośników koszowych sprawdza się zarówno w przypadku dużych, jak i mniejszych firm. Niesie on za sobą wiele korzyści, wśród których najważniejsze są:

  • możliwość uniknięcia konieczności samodzielnego kupowania podnośników koszowych, co dla niektórych firm może być bardzo obciążającą inwestycją,
  • możliwość sprawdzenia danego modelu podnośnika przed jego zakupieniem,
  • możliwość wybrania dokładnie takiego modelu, jaki jest potrzebny w danej sytuacji; w razie konieczności można zamienić posiadany sprzęt na inny, co sprawdza się doskonale w przypadku firm wykonujących zróżnicowane zadania,
  • serwis i wszelkie przeglądy po stronie wypożyczalni, czyli naszej firmy – nie muszą Państwo martwić się koniecznością naprawiania usterek,
  • możliwość wypożyczenia podnośników koszowych na taki czas, w trakcie którego rzeczywiście będą potrzebne.

Wynajem podnośników koszowych jest świetną alternatywą dla zakupu nowych egzemplarzy. Jeśli jednak potrzebujesz własnego sprzętu, oferujemy także sprzedaż używanych maszyn budowlanych. Wynajem może być wówczas ogromnym odciążeniem w sytuacji, gdy zapotrzebowanie na wykorzystanie konkretnych maszyn chwilowo jest większe niż zwykle.

Zajmujemy się wynajmem podnośników koszowych przede wszystkim w Toruniu, Bydgoszczy i Włocławku. Nasza oferta trafia też do klientów z okolicznych miejscowości. Zaopatrujemy w funkcjonalne maszyny przede wszystkim przedsiębiorców z branży budowlanej i remontowej, ale nasze podnośniki są stosowane także np. w trakcie wieszania reklam.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.