+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Firma Transportowa Regan - O nas

dźwig Regan

 

Centrala firmy  REGAN mieści się w Solcu Kujawskim koło Bydgoszczy. Swoje oddziały posiadamy w województwach: kujawsko-pomorskim, pomorskim, wielkopolskim oraz mazowieckim. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę Klientom z całego kraju i to niemal niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia.

 

Naszym Klientom zapewniamy jednak nie tylko usługi w zakresie przewozu ładunków na trasach krajowych i międzynarodowych, jesteśmy bowiem również jednym z największych przedsiębiorstw oferujących wynajem ładowarek teleskopowych, podnośników oraz dźwigów. Klienci wypożyczający od nas maszyny, mogę mieć pewność, że otrzymają w pełni sprawny sprzęt. Wszystkie urządzenia poddawane są bowiem systematycznym, okresowym kontrolom oraz posiadają aktualne dozory UDT.

 

Nasza spółka istnieje od kilku lat, lecz powstała na bazie kilkunastoletniego doświadczenia w branży. Dzięki temu doskonale znamy specyfikę branży, w której działamy i jesteśmy w stanie odpowiadać na bieżące potrzeby i oczekiwania Klientów. Możemy uzupełniać ofertę o usługi, które są najbardziej poszukiwane, a trudno osiągalne, szczególnie w najbliższej okolicy Klienta.

Zobacz również

Dźwig

Dźwigi


Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów, zapraszamy do kontaktu. Nasze dźwigi samojezdne to gwarancja szybkiej realizacji każdego przedsięwzięcia.

Podnośnik

Podnośniki


Podnośniki to nieodzowne maszyny do prac na wysokościach. Ich wynajem jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup nowych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

podnośniki w górze

Wszystkie oferowane przez nas ładowarki teleskopowe, koparki i dźwigi są w pełni sprawne, dokładnie zweryfikowane pod kątem poprawności działania wszystkich systemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasz sprzęt

Nasz sprzęt


Posiadamy nowoczesny, bezpieczny sprzęt na wynajem. Nasze maszyny poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom technicznym, dzięki czemu ryzyko awarii podczas pracy jest znikome.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.