+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

O nas

Żółty dźwig

Nasza spółka istnieje od kilkunastu lat, lecz powstała na bazie wieloletniego doświadczenia. Dzięki temu doskonale znamy specyfikę branży i jesteśmy w stanie odpowiadać na każde potrzeby i oczekiwania klientów. Cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowe maszyny oraz usługi.

Naszym Klientom zapewniamy jednak nie tylko usługi z zakresu wynajem dźwigów, wynajem podnośników lub wynajem żurawi, jesteśmy bowiem również jednym z największych dystrybutorów maszyn nowych. W swojej ofercie posiadamy: stałe i obrotowe ładowarki, betoniarki, dźwigi czy żurawie.

Klienci wypożyczający od nas maszyny, mogę mieć pewność, że otrzymają w pełni sprawny sprzęt. Wszystkie urządzenia poddawane są bowiem systematycznym, okresowym kontrolom oraz posiadają aktualne dozory UDT.

Centrala firmy REGAN mieści się w Solcu Kujawskim koło Bydgoszczy. Swoje oddziały posiadamy w województwach: kujawsko-pomorskim, pomorskim, wielkopolskim oraz mazowieckim. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę Klientom z całego kraju i to niemal niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia.

 

Zobacz również

Dźwig

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów, to zapraszamy do kontaktu. Nasze dźwigi samojezdne to gwarancja szybkiej realizacji każdego przedsięwzięcia.

Podnośnik

Potrzebujesz ładowarki do podnoszenia i przenoszenia ładunków? Skorzystaj z naszej oferty, posiadamy duży wybór ładowarek do wynajęcia.

Podnośnik

Podnośniki to nieodzowne maszyny do prac na wysokościach. Ich wynajem jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup nowych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Samochód ciężarowy

Oferujemy usługi związane z transportem ponadgabarytowym. Dysponujemy nowoczesnymi autami przystosowanymi do przewozu nietypowych ładunków. Zapraszamy do współpracy.

Niebieski dźwig

Prowadzimy sprzedaż maszyn używanych. Mamy w swojej ofercie: dźwigi, podnośnik, ładowarki, żurawie.  Sprzęt, którym dysponujemy jest w pełni sprawny i gotowy do podjęcia pracy.

Koparka

Zajmujemy się sprzedażą nowych maszyn budowlanych. Oferujemy znakomitej jakości sprzęt pochodzący od renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Żółty dźwig

Posiadamy nowoczesny, bezpieczny sprzęt na wynajem. Nasze maszyny poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom technicznym, dzięki czemu ryzyko awarii podczas pracy jest znikome.

Dźwigi pod wieżowcem

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć dokumentujących zrealizowane przez nas projekty. Przedstawiamy posiadane przez nas maszyny w trakcie wykonywanej pracy.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.