+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Wynajem ładowarek teleskopowych

Prężny rozwój naszej firmy sprawił, że rozszerzyliśmy ofertę o wynajem ładowarek teleskopowych. Maszyny te znajdują szerokie zastosowanie w miejscach, do których niemożliwy jest dojazd pełnowymiarowym żurawiem. Są przy tym bardzo uniwersalne, można je bowiem doposażyć w najróżniejszy osprzęt ułatwiający przeprowadzenie prac.

Oferujemy ładowarki:

  • Stałe,
  • Ładowacze teleskopowe,
  • Obrotowe ładowacze teleskopowe.

 

Ponadto dysponujemy innymi maszynami, takimi jak betoniarki i wywrotki. Zapewniamy również kompleksową obsługę serwisową maszyn rolniczych i maszyn budowlanych firmy Dieci. Prowadzimy także sprzedaż części zamiennych i używanych maszyn budowlanych.

 

Zastosowanie ładowarek teleskopowych

Ładowarki teleskopowe to wszechstronne urządzenia o nowoczesnej konstrukcji, których używa się w przemyśle, budownictwie, rolnictwie i ogrodnictwie. Do ich zalet zaliczają się: napęd na cztery koła, wielozadaniowość, różne opcje kierowania i teleskopowe ramię. Ładowarki teleskopowe charakteryzują się ponadto dużą zwrotnością i szybkością jazdy. W dużym uproszczeniu można stwierdzić, że są to specjalistyczne wózki widłowe o zmiennym zakresie wysięgu i udźwigu oraz z możliwością zamontowania dodatkowego osprzętu. Ich funkcjonalność sprawia, że nazywa się je również wielozadaniowymi nośnikami osprzętu roboczego.

 

Wybrane zadania, jakie można wykonać z pomocą ładowarki teleskopowej:

  • Przenoszenie materiałów sypkich (np. zbóż, siana, zielonka) dzięki zamontowaniu szufli,
  • Przenoszenie kontenerów lub palet dzięki zamontowaniu wideł paletowych,
  • Załadunek obornika na rozrzutnik,
  • Prace polowe – sianie, zielone żniwa, oczyszczanie terenu,
  • Prace na wysokości dzięki zamontowaniu wysięgnika z platformą roboczą dla ludzi.

 

Wymienny osprzęt znacznie zwiększa ich użyteczność. Możliwe jest wyposażenie ładowarki w widły, łyżki, świdry, chwytaki, ostrza do nabijania snopków lub bel siana.

 

Kompaktowa konstrukcja, bezpieczeństwo dzięki stabilizatorom, wysoki komfort pracy, możliwość pchania ładunku lub jego ciągnięcia, jednoczesne podnoszenie i przemieszczanie to cechy, które sprawiają, że ładowarka może zastąpić kilka innych maszyn. Obecnie produkowane modele są wyposażone w klimatyzację i joystick, aby maksymalnie ułatwić pracę operatora.

ładowarka teleskopowa Dieci

obrotowy ładowacz teleskopowy

betoniarka Dieci

wywrotka Dieci

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.