+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Wynajem ładowarek teleskopowych

Prężny rozwój naszej firmy sprawił, że rozszerzyliśmy ofertę o wynajem ładowarek teleskopowych. Maszyny te znajdują szerokie zastosowanie w miejscach, do których niemożliwy jest dojazd pełnowymiarowym żurawiem. Są przy tym bardzo uniwersalne, można je bowiem doposażyć w najróżniejszy osprzęt ułatwiający przeprowadzenie prac.

Oferujemy ładowarki:

 • stałe,
 • ładowacze teleskopowe,
 • obrotowe ładowacze teleskopowe.

 

Ponadto dysponujemy innymi maszynami, takimi jak betoniarki i wywrotki. Zapewniamy również kompleksową obsługę serwisową maszyn rolniczych i maszyn budowlanych firmy Dieci. Prowadzimy także sprzedaż części zamiennych i używanych maszyn budowlanych.

 

Zastosowanie ładowarek teleskopowych

Ładowarki teleskopowe to wszechstronne urządzenia o nowoczesnej konstrukcji, których używa się w przemyśle, budownictwie, rolnictwie i ogrodnictwie. Do ich zalet zaliczają się: napęd na cztery koła, wielozadaniowość, różne opcje kierowania i teleskopowe ramię. Ładowarki teleskopowe charakteryzują się ponadto dużą zwrotnością i szybkością jazdy. W dużym uproszczeniu można stwierdzić, że są to specjalistyczne wózki widłowe o zmiennym zakresie wysięgu i udźwigu oraz z możliwością zamontowania dodatkowego osprzętu. Ich funkcjonalność sprawia, że nazywa się je również wielozadaniowymi nośnikami osprzętu roboczego.

 

Wybrane zadania, jakie można wykonać z pomocą ładowarki teleskopowej:

 • przenoszenie materiałów sypkich (np. zbóż, siana, zielonka) dzięki zamontowaniu szufli,
 • przenoszenie kontenerów lub palet dzięki zamontowaniu wideł paletowych,
 • załadunek obornika na rozrzutnik,
 • prace polowe – sianie, zielone żniwa, oczyszczanie terenu,
 • prace na wysokości dzięki zamontowaniu wysięgnika z platformą roboczą dla ludzi.

 

Wymienny osprzęt znacznie zwiększa ich użyteczność. Możliwe jest wyposażenie ładowarki w widły, łyżki, świdry, chwytaki, ostrza do nabijania snopków lub bel siana.

Kompaktowa konstrukcja, bezpieczeństwo dzięki stabilizatorom, wysoki komfort pracy, możliwość pchania ładunku lub jego ciągnięcia, jednoczesne podnoszenie i przemieszczanie to cechy, które sprawiają, że ładowarka może zastąpić kilka innych maszyn. Obecnie produkowane modele są wyposażone w klimatyzację i joystick, aby maksymalnie ułatwić pracę operatora.

 

Zalety wynajmu ładowarek teleskopowych

Wynajem ładowarek teleskopowych ma wiele zalet. To właśnie dlatego cieszy się on popularnością zwłaszcza wśród właścicieli firm z branży budowlanej, ale nie tylko. Do największych korzyści płynących z wypożyczenia takich maszyn można zaliczyć:

 • nie muszą Państwo kupować własnych ładowarek teleskopowych, by wykonywać niezbędne prace,
 • mogą Państwo zaoszczędzić pieniądze, wydając je na inne, bardziej naglące inwestycje – ma to ogromne znaczenie przede wszystkim na początku działalności czy w niewielkich firmach,
 • ładowarki teleskopowe są regularnie serwisowane i sprawdzane zawsze przed udostępnieniem ich kolejnemu klientowi,
 • wynajmując ładowarki teleskopowe, mogą Państwo wybierać dokładnie taki model maszyny, jaki sprawdzi się najlepiej w danym przypadku,
 • model wynajętej ładowarki można w każdej chwili zmienić, co sprawdza się w sytuacji, gdy w danej firmie wykonywane są zróżnicowane działania,
 • wynajem ładowarki teleskopowej to doskonały sposób na przetestowanie konkretnych modeli maszyn przed zdecydowaniem się na ich zakupienie.

 

Wynajem ładowarek teleskopowych jest doskonałym wyborem zarówno dla małych, jak i dużych firm. Świadczymy takie usługi przede wszystkim dla klientów z Bydgoszczy, Torunia i Włocławka. Docieramy także firm z okolicznych miejscowości.

Wynajem ładowarek teleskopowych jest świetnym sposobem na oszczędzenie sporej sumy pieniędzy. Dbamy o to, by oferowane maszyny były w pełni sprawne i funkcjonalne. W naszej firmie znajdą Państwo również inne maszyny niezbędne na budowach. Oferujemy m.in. wynajem podnośników koszowych, pozwalających na wynoszenie pracowników na konkretne wysokości, co ma znaczenie podczas prac remontowych i montażowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – zapraszamy do kontaktu!

 

ładowarka teleskopowa Dieci

obrotowy ładowacz teleskopowy

betoniarka Dieci

wywrotka Dieci

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.