+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Wynajem ładowarek teleskopowych

Prężny rozwój naszej firmy sprawił, że rozszerzyliśmy ofertę o wynajem ładowarek teleskopowych. Maszyny te znajdują szerokie zastosowanie w miejscach, do których niemożliwy jest dojazd pełnowymiarowym żurawiem. Są przy tym bardzo uniwersalne, można je bowiem doposażyć w najróżniejszy osprzęt ułatwiający przeprowadzenie prac.

Oferujemy ładowarki:

  • Stałe,
  • Ładowacze teleskopowe,
  • Obrotowe ładowacze teleskopowe.

 

Ponadto dysponujemy innymi maszynami, takimi jak betoniarki i wywrotki. Zapewniamy również kompleksową obsługę serwisową maszyn rolniczych i maszyn budowlanych firmy Dieci. Prowadzimy także sprzedaż części zamiennych i używanych maszyn budowlanych.

 

Zastosowanie ładowarek teleskopowych

Ładowarki teleskopowe to wszechstronne urządzenia o nowoczesnej konstrukcji, których używa się w przemyśle, budownictwie, rolnictwie i ogrodnictwie. Do ich zalet zaliczają się: napęd na cztery koła, wielozadaniowość, różne opcje kierowania i teleskopowe ramię. Ładowarki teleskopowe charakteryzują się ponadto dużą zwrotnością i szybkością jazdy. W dużym uproszczeniu można stwierdzić, że są to specjalistyczne wózki widłowe o zmiennym zakresie wysięgu i udźwigu oraz z możliwością zamontowania dodatkowego osprzętu. Ich funkcjonalność sprawia, że nazywa się je również wielozadaniowymi nośnikami osprzętu roboczego.

 

Wybrane zadania, jakie można wykonać z pomocą ładowarki teleskopowej:

  • Przenoszenie materiałów sypkich (np. zbóż, siana, zielonka) dzięki zamontowaniu szufli,
  • Przenoszenie kontenerów lub palet dzięki zamontowaniu wideł paletowych,
  • Załadunek obornika na rozrzutnik,
  • Prace polowe – sianie, zielone żniwa, oczyszczanie terenu,
  • Prace na wysokości dzięki zamontowaniu wysięgnika z platformą roboczą dla ludzi.

 

Wymienny osprzęt znacznie zwiększa ich użyteczność. Możliwe jest wyposażenie ładowarki w widły, łyżki, świdry, chwytaki, ostrza do nabijania snopków lub bel siana.

 

Kompaktowa konstrukcja, bezpieczeństwo dzięki stabilizatorom, wysoki komfort pracy, możliwość pchania ładunku lub jego ciągnięcia, jednoczesne podnoszenie i przemieszczanie to cechy, które sprawiają, że ładowarka może zastąpić kilka innych maszyn. Obecnie produkowane modele są wyposażone w klimatyzację i joystick, aby maksymalnie ułatwić pracę operatora.

ładowarka teleskopowa Dieci

obrotowy ładowacz teleskopowy

betoniarka Dieci

wywrotka Dieci

Zobacz również

Dźwig

Dźwigi


Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów, zapraszamy do kontaktu. Nasze dźwigi samojezdne to gwarancja szybkiej realizacji każdego przedsięwzięcia.

Podnośnik

Podnośniki


Podnośniki to nieodzowne maszyny do prac na wysokościach. Ich wynajem jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup nowych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

podnośniki w górze

Wszystkie oferowane przez nas ładowarki teleskopowe, koparki i dźwigi są w pełni sprawne, dokładnie zweryfikowane pod kątem poprawności działania wszystkich systemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasz sprzęt

Nasz sprzęt


Posiadamy nowoczesny, bezpieczny sprzęt na wynajem. Nasze maszyny poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom technicznym, dzięki czemu ryzyko awarii podczas pracy jest znikome.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.