+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Aktualności

 
koprka

Czym się kierować przy wyborze wypożyczalni maszyn budowlanych?

Maszyny budowlane są bardzo szeroką grupą urządzeń, stosowanych na różnego rodzaju placach budowy. Wśród nich można wyróżnić wiele specjalistycznych sprzętów, które wykorzystywane są wyłącznie do określonych prac. Jako że zakup maszyn budowlanych wiąże się z naprawdę dużym kosztem, dla wielu mniejszych firm czy podwykonawców inwestycja w nie jest po prostu nieopłacalna. Z tego też powodu wielu przedsiębiorców decyduje się na wypożyczanie sprzętu budowlanego.

Czytaj więcej...

sprzęt do budowy

Wynajem sprzętu budowlanego jako doskonałe rozwiązanie dla firm

Jako że firmy budowlane często potrzebują specjalistycznego sprzętu, który może być drogi i wymaga stałego serwisu, coraz częściej spotykaną praktyką jest wynajem sprzętu budowlanego. Takie rozwiązanie pozwala na elastyczność, dostępność i zmniejszenie kosztów. Oprócz tego wynajem sprzętów od innej firmy ma sporo zalet, które zostaną opisane w tym artykule.

Czytaj więcej...

praca na wysokościach

Prace na wysokości a BHP. Co trzeba wiedzieć?

Prace na wysokości wykonywane są naprawdę często. Tego rodzaju zadania wymagają zastosowania odpowiednich sprzętów, a także znajomości zasad BHP. Prace na wysokości są podstawowym zadaniem firm zajmujących się montażem reklam wielkoformatowych, przedsiębiorstw budowlanych, a także służb dbających o bezpieczeństwo linii energetycznych. Tak naprawdę do prac na wysokości zalicza się także mycie okien biurowców czy przycinanie gałęzi.

Czytaj więcej...

koparka na polu

Zagrożenia w środowisku pracy maszyn budowlanych

Wykonywanie znacznej części robót związanych z pracami ziemnymi oraz wznoszeniem konstrukcji czy układaniem infrastruktury przesyłowej, jak również drogownictwem wymaga korzystania z odpowiedniego do charakteru realizowanych zadań ciężkiego sprzętu. Firmy z tej branży muszą więc zaopatrywać się w nowe lub używane maszyny budowlane. W Bydgoszczy ich sprzedażą zajmuje się firma Regan. Warto jednak pamiętać, że korzystanie z urządzeń tego rodzaju wymaga przestrzegania podstawowych reguł bezpieczeństwa ze względu na łączące się z ich działaniem zagrożenia dla zdrowia i życia obsługi oraz osób znajdujących się w ich bezpośrednim sąsiedztwie, a także ryzykiem zniszczenia mienia o dużej wartości. Dowiedzmy się, jakie niebezpieczeństwa pojawiają się w tym kontekście najczęściej.

Czytaj więcej...

pracownik na podnośniku koszowym

Zasady bezpiecznej pracy z podnośnikiem

Prowadzenie prac wysokościowych wiąże się ryzykiem upadku, dlatego podczas korzystania z podnośnika trzeba pamiętać o obowiązujących zasadach BHP. Będzie to istotne także wówczas, gdy korzysta się z oferty firmy proponującej wynajem podnośników koszowych. We Włocławku zwyżki koszowe idealne do robót budowlanych i remontowych, jak również montażowo-instalacyjnych czy konserwacji zapewnia firma Regan. Przekonajmy się, jakie uprawnienia będą konieczne do używania sprzętu tego rodzaju oraz sprawdźmy, jakie reguły okażą się najistotniejsze.

Czytaj więcej...

Rusztowanie

Co wybrać - podnośnik czy rusztowanie?

Realizacja robót wysokościowych z uwagi na duże ryzyko upadku i możliwe tragiczne następstwa takiego zdarzenia wiąże się z koniecznością zapewnienia wymaganego przez obowiązujące przepisy poziomu bezpieczeństwa. W takich przypadkach w zależności od sytuacji można skorzystać z różnych urządzeń, które z jednej strony pozwolą na dostanie się na potrzebną wysokość, z drugiej wyeliminują pojawiające się zagrożenia. Wśród dostępnych opcji znajduje się użycie rusztowania i wynajem podnośnika koszowego. W Bydgoszczy usługi tego rodzaju świadczy firma Regan. Przekonajmy się, co łączy się z każdą z tych opcji.

Czytaj więcej...

czerwona ładowarka teleskopowa

Ładowarki teleskopowe i ich zastosowanie

Korzystanie z ciężkiego sprzętu specjalnie przystosowanego do wykonywania konkretnych operacji może okazać się pomocne w przypadku realizacji wielu zadań związanych z wykonywaniem robót koniecznych przy inwestycjach budowlanych, ale także, gdy w grę wchodzą prace transportowo-przeładunkowe lub niezbędne do obsługi gospodarstwa rolnego. Najlepszą opcją pozwalającą na szybkie i efektywne poradzenie sobie z takimi wyzwaniami okaże się skorzystanie z możliwości wynajmu ładowarek teleskopowych. W Bydgoszczy urządzenia tego rodzaju są dostępne w ofercie firmy Regan. Przekonajmy się, jaka jest ich charakterystyka.

Czytaj więcej...

maszyny budowlane

O czym należy pamiętać, wynajmując sprzęt budowlany?

Prowadzenie prac budowlanych wiąże się zwykle z koniecznością wykorzystywania właściwego sprzętu. Będzie on niezbędny m.in. do prac montażowo-instalacyjnych i transportowych. Bez odpowiednich maszyn ciężko też prowadzić roboty ziemne i przeładunkowe. Wśród urządzeń, które są potrzebne najczęściej, znajdą się np. żurawie samochodowe. Powodzeniem cieszy się też wynajem ładowarek teleskopowych. W Bydgoszczy można je wypożyczyć w firmie Regan, oferującej ponadto wykonywanie usług dźwigowych. Przekonajmy się, dlaczego taka oferta jest korzystna i zobaczmy, na co zwrócić uwagę.

Czytaj więcej...

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.