ZAMÓWIENIA: 

+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube twitter

Aktualności

Już niedługo obchodzimy swoje 10-lecie!

Z tej okazji chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom, z którymi mieliśmy zaszczyt nawiązać współpracę przez te 10 lat i którą mamy nadzieję kontynuować. Jesteśmy wdzięczni za okazane nam przez Państwa zaufanie, które pozwoliło nam osiągnąć sukces. To dzięki wam możemy nadal pracować, rozwijać się i czerpać z tego satysfakcję, a także podnosić jakość świadczonych przez nas usług i rozszerzać ich zakres. Dziękujemy za te 10 lat!

Zespół REGAN

Firma REGAN poszukuje pracowników na stanowisko - operator dźwigu (żurawia).

Kandydaci na stanowiska operatora muszą posiadać aktualne uprawnienia na obsługę dźwigu oraz prawo jazdy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Stawiamy na dynamiczny rozwój naszej firmy, dlatego zostaliśmy autoryzowanym dealerem renomowanego producenta ładowarek teleskopowych „Dieci”.

Regan stawia na dynamiczny rozwój swojej firmy, dlatego zostali autoryzowanym dealerem renomowanego producenta ładowarek teleskopowych Dieci. W związku z czym poszukują pracownika na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy – Ładowarki teleskopowe.

Budujemy piąte w Polsce Centrum Logistyczne Panatoni (dla Carrefoura).

Zobacz również

Dźwig

Dźwigi


Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów, zapraszamy do kontaktu. Nasze dźwigi samojezdne to gwarancja szybkiej realizacji każdego przedsięwzięcia.

Podnośnik

Podnośniki


Podnośniki to nieodzowne maszyny do prac na wysokościach. Ich wynajem jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup nowych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Logistyka

Logistyka


Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu logistyki. Zajmujemy się transportem towarów oraz ich załadunkiem i rozładunkiem. Wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie i terminowo.

Nasz sprzęt

Nasz sprzęt


Posiadamy nowoczesny, bezpieczny sprzęt na wynajem. Nasze maszyny poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom technicznym, dzięki czemu ryzyko awarii podczas pracy jest znikome.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.