+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Nasze referencje

Mamy duże doświadczenie w wynajmie maszyn do pracy na wysokościach oraz w świadczeniu usług dźwigowych, co procentuje stale powiększającym się gronem zadowolonych Klientów. Poniżej znajdą Państwo część firm, które z nami współpracowały, a także szereg referencji i certyfikatów.

 

Referencje & Certyfikaty

Współpracujemy z wieloma firmami, między innymi:

alstal budimex eurovia gotowski kada bis mostostal navimor invest pekabex mariusz szczepanski skanska strabag warbud wpw invest hortus perfabet srb polska topgeo

 

Dołącz do grona naszych klientów.

 

 

Listy referencyjne

Zapraszamy Państwa do przeczytania opinii na temat naszych usług dźwigowych.

 

referencje1
referencje2
referencje3
referencje4
referencje5
referencje6

 

 

Certyfikaty

 

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo - BIG InfoMonitor
certyfikat1
certyfikat2
certyfikat3

 
 
firma wiarygodna finansowo rzetelna firma BIG Info Monitor

Zobacz również

Dźwig

Dźwigi


Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów, zapraszamy do kontaktu. Nasze dźwigi samojezdne to gwarancja szybkiej realizacji każdego przedsięwzięcia.

Podnośnik

Podnośniki


Podnośniki to nieodzowne maszyny do prac na wysokościach. Ich wynajem jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup nowych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

podnośniki w górze

Wszystkie oferowane przez nas ładowarki teleskopowe, koparki i dźwigi są w pełni sprawne, dokładnie zweryfikowane pod kątem poprawności działania wszystkich systemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasz sprzęt

Nasz sprzęt


Posiadamy nowoczesny, bezpieczny sprzęt na wynajem. Nasze maszyny poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom technicznym, dzięki czemu ryzyko awarii podczas pracy jest znikome.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.