+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Usługi żurawiem

Świadczymy kompleksowe usługi żurawiem z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu. Działamy m.in. w trakcie prac budowlanych czy rozbiórek już istniejących konstrukcji. Nasze żurawie pozwalają na podnoszenie i stawianie w odpowiednim miejscu ciężkich obiektów metalowych, w tym także bilbordów itd.

Nasz usługi żurawiem to dobry wybór m.in. podczas wznoszenia budynków, wykańczania ich czy prowadzenia prac remontowych. Sprzęt tego typu przydaje się też w trakcie podnoszenia ciężkich przedmiotów na wysokie kondygnacje czy robót wyburzeniowych. Dzięki żurawiom możliwe jest bowiem wynoszenie materiałów, części czy urządzeń o masie przekraczającej kilka ton.

Świadczymy usługi żurawiem z zakresu załadunku i rozładunku towarów, w tym także tych o niestandardowej wadze i rozmiarach. Dźwigi, których używamy, przystosowane są do podnoszenia m.in.:

  • maszyn budowlanych,
  • maszyn rolniczych,
  • maszyn przemysłowych,
  • pojazdów specjalistycznych,
  • towarów i kontenerów,
  • zbiorników i elementów konstrukcji przemysłowych.

 

Poza pracami dźwigowymi w zakresie załadunku i rozładunku realizujemy także zamówienia na montaż i demontaż hal produkcyjnych oraz innych konstrukcji wykonanych ze stali. Nasze maszyny wykorzystujemy również do montażu i demontażu konstrukcji wykonanych z żelbetonu.

Usługi żurawiem są realizowane przez profesjonalnych operatorów. To osoby, które dysponują odpowiednimi uprawnieniami i szeroką wiedzą w zakresie korzystania z tego typu maszyn. Dzięki temu nie musisz zatrudniać własnych operatorów, by przeprowadzić prace z użyciem żurawi. Dbamy o bezpieczeństwo wykonywanych zadań. W skład naszej floty wchodzą różne modele żurawi, dzięki czemu możemy dopasować odpowiedni sprzęt do podłoża, wymaganej wysokości oraz maksymalnego ciężaru podnoszonych przedmiotów.

Jeśli jednak chcesz zaopatrzyć się we własną maszynę, oferujemy sprzedaż dźwigów. To sprzęt różniący się od siebie maksymalnym udźwigiem i przeznaczeniem. Pomagamy dobrać odpowiedni wariant do specyfiki prowadzonych prac.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.