+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Sprzedaż dźwigów w Bydgoszczy i Toruniu

Zajmujemy się sprzedażą dźwigów dla klientów z Bydgoszczy, Torunia i okolicznych miejscowości. To sprzęty różniące się od siebie przede wszystkim maksymalnym udźwigiem. Wśród nich pojawiają się modele, które pozwalają na podniesienie ładunku o masie nawet kilkudziesięciu ton.

Oferujemy zarówno modele nowe, jak i używane. Sprzęty te trafiają przede wszystkim do przedsiębiorstw związanych z branżą budowlaną. Są nieocenioną pomocą podczas wznoszenia nowych budynków, gdy konieczne jest wyniesienie prefabrykatów czy innych przedmiotów na znaczne wysokości. Zapewniają bezpieczną pracę i stabilność nawet na bardzo wymagających podłożach.

 

Dźwigi dostosowane do Twoich potrzeb

Z chęcią dobierzemy odpowiedni dźwig do potrzeb danego użytkownika. Bierzemy pod uwagę przede wszystkim preferowaną długość ramienia oraz masę podnoszonych przedmiotów. Oferujemy m.in. sprzedaż używanych maszyn budowlanych, co pozwala na ograniczenie kosztów związanych z zakupieniem dźwigu. To urządzenia dokładnie sprawdzone, gwarantujące sprawne działanie przez kolejne lata.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zakupieniem dźwigów z naszej oferty. Z chęcią doradzimy odnośnie wyboru odpowiedniego modelu, dzięki czemu Państwa firma będzie mogła bez problemu zrealizować konkretną inwestycję.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.