+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Sprzedaż nowych i używanych maszyn budowlanych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i partnerów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż nowych i używanych maszyn budowlanych. W naszej ofercie mamy dźwigi, żurawie, ładowarki, koparki, mikrokoparki i podnośniki. Sprzedajemy maszyny pochodzące od czołowych producentów takich jak JCB, Terex lub Dieci. Wszystkie oferowane przez nas ładowarki teleskopowe, koparki i dźwigi są w pełni sprawne, dokładnie zweryfikowane pod kątem poprawności działania wszystkich systemów. Zapraszamy do zapoznania się z listą aktualnie dostępnych w ofercie sprzedaży dźwigów i maszyn, a w przypadku pytań prosimy o kontakt. Udzielimy Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące sprzętu oraz jego specyfikacji technicznej.

 

Jaki sprzęt wybrać: nowy czy używany?

Wielu klientów staje przed dylematem, jaki sprzęt zakupić, nowy czy używany? Przy wyborze konkretnych maszyn budowlanych, należy wziąć pod uwagę, do jakich prac planuje się je stosować oraz z jaką częstotliwością będą wykorzystywane. Istotnym czynnikiem, który może wpłynąć na decyzję, jest także cena poszczególnych urządzeń.

 

Zakup nowego sprzętu to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw budowlanych działających na szerszą skalę. Bogato wyposażony pak maszynowy pozwali im bowiem podejmować się realizacji różnorodnych zleceń oraz brać udział w licznych przetargach.

 

Kupno nowego sprzętu może się jednak okazać zbyt dużym obciążeniem finansowym dla firmy, szczególnie kiedy działalność nie przynosi jeszcze wystarczająco wysokich zysków. W takim przypadku warto pomyśleć o nabyciu używanych maszyn budowlanych, najlepiej dwu- lub trzyletnich. Ceny takiego sprzętu będą znacznie niższe niż nowych modeli, dlatego można je łatwiej zmieści się w budżecie przedsiębiorstwa. Takie rozwiązanie ma również inną zaletę. Dzięki niższej cenie można sobie pozwolić na zakup kilku maszyn i w ten sposób poszerzyć zakres świadczonych usług. To z kolei pozytywnie wpłynie na konkurencyjność na rynku oraz na pozyskiwanie nowych klientów. Warto przy tym także podkreślić, że używane maszyny, o ile były odpowiednio użytkowane i serwisowane, często dorównują sprawnością swoim nowszym odpowiednikom. W efekcie pozwolą realizować wszystkie prace solidnie i terminowo.

 

Sprzedaż nowych ładowarek teleskopowych

Aktualnie w naszej ofercie znajdą Państwo nowe ładowarki teleskopowe:

 • Pegasus 45.30, 127 kW Dieci
 • Icarus 40.17, 83,5 kW Dieci
 • Agri Tech 35.7 Dieci
 • Mini Agri 25.6, 54,6kW Dieci
 • Agri Farmer 30.7 Dieci

 

Oferujemy także wynajem ładowarek teleskopowych na dowolny okres. Można ich użyć do konkretnej pracy lub spokojnie przetestować przed kupnem własnej maszyny.

 

Sprzedaż używanych maszyn budowlanych – dźwigów, ładowarek i koparek

Na ofertę sprzedaży maszyn używanych składają się:

 • Koparka gąsienicowa typu skid Mecalac 8MCR
 • Ładowarka JCB ROBOT T320
 • Ładowarka teleskopowa Agri Farmer 30.7
 • Ładowarka teleskopowa Dieci Zeus 35.10
 • Ładowarka teleskopowa Manitou 731 LSU Turbo
 • Ładowarka teleskopowa Manitou MRT 1850 SM
 • Ładowarka teleskopowa Merlo ROTO 30.16
 • Mikrokoparka JCB 8018
 • Podnośnik koszowy H23TPX Haulotte
 • Żuraw, dźwig Terex Demag AC-50-1

Zobacz również

Dźwig

Dźwigi


Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów, zapraszamy do kontaktu. Nasze dźwigi samojezdne to gwarancja szybkiej realizacji każdego przedsięwzięcia.

Podnośnik

Podnośniki


Podnośniki to nieodzowne maszyny do prac na wysokościach. Ich wynajem jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup nowych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

podnośniki w górze

Wszystkie oferowane przez nas ładowarki teleskopowe, koparki i dźwigi są w pełni sprawne, dokładnie zweryfikowane pod kątem poprawności działania wszystkich systemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasz sprzęt

Nasz sprzęt


Posiadamy nowoczesny, bezpieczny sprzęt na wynajem. Nasze maszyny poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom technicznym, dzięki czemu ryzyko awarii podczas pracy jest znikome.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.