+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Transport ponadgabarytowy

Transport ponadgabarytowy obejmuje ładunki, których nietypowe wymiary lub waga wykluczają przewożenie ich w sposób standardowy. Ładunkami ponadgabarytowymi mogą być zarówno maszyny (szynowe, rolnicze, budowlane itp.), jak również statki powietrzne, jednostki pływające (łodzie, jachty) oraz elementy różnorodnych konstrukcji i instalacji.

Tego rodzaju transport często wymusza niestandardowe położenie ładunku, jak również zastosowanie dodatkowych środków zabezpieczających. Na szczęście nasz zespół ma odpowiednią wiedzę oraz rozległe doświadczenie w realizacji takich zadań. Dysponujemy również specjalistycznymi pojazdami i sprzętem dodatkowym, dzięki którym możemy podejmować się nawet najbardziej wymagających zleceń w tym zakresie.

Transport ponadgabarytowy od A do Z

Transport ponadgabarytowy organizujemy kompleksowo, co oznacza, że:

  • wyznaczamy dostępne trasy przejazdu,
  • zajmujemy się wszystkimi formalnościami - uzyskujemy zezwolenia i ubezpieczenia niezbędne do tego, by sprawnie poruszać się zarówno po drogach krajowych, jak i międzynarodowych,
  • dbamy o załadunek i rozładunek powierzonego nam mienia,
  • właściwie zabezpieczamy ładunek na czas przejazdu.

Na każdym etapie realizacji powierzonego nam zlecenia przestrzegamy najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa. Działamy na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem Torunia oraz Bydgoszczy. W przypadku zainteresowania usługą transportu ponadgabarytowego zachęcamy do kontaktu.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.