+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Transport ponadgabarytowy

Transport ponadgabarytowy obejmuje ładunki, których nietypowe wymiary lub waga wykluczają przewożenie ich w sposób standardowy. Ładunkami ponadgabarytowymi mogą być zarówno maszyny (szynowe, rolnicze, budowlane itp.), jak również statki powietrzne, jednostki pływające (łodzie, jachty) oraz elementy różnorodnych konstrukcji i instalacji.

Tego rodzaju transport często wymusza niestandardowe położenie ładunku, jak również zastosowanie dodatkowych środków zabezpieczających. Na szczęście nasz zespół ma odpowiednią wiedzę oraz rozległe doświadczenie w realizacji takich zadań. Dysponujemy również specjalistycznymi pojazdami i sprzętem dodatkowym, dzięki którym możemy podejmować się nawet najbardziej wymagających zleceń w tym zakresie.

 

Transport ponadgabarytowy od A do Z

Transport ponadgabarytowy wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu formalności i zadbania o różne kwestie. To właśnie dlatego dobrym pomysłem jest skorzystanie z kompleksowej pomocy specjalistów.

Transport ponadgabarytowy organizujemy kompleksowo, co oznacza, że:

  • wyznaczamy dostępne trasy przejazdu,
  • zajmujemy się wszystkimi formalnościami – uzyskujemy zezwolenia i ubezpieczenia niezbędne do tego, by sprawnie poruszać się zarówno po drogach krajowych, jak i międzynarodowych,
  • dbamy o załadunek i rozładunek powierzonego nam mienia,
  • właściwie zabezpieczamy ładunek na czas przejazdu.

 

Na każdym etapie realizacji powierzonego nam zlecenia przestrzegamy najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa. Działamy na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem Torunia oraz Bydgoszczy. W przypadku zainteresowania usługą transportu ponadgabarytowego zachęcamy do kontaktu.

 

Transport ponadgabarytowy z pomocą specjalistów

Transport ponadgabarytowy wymaga zdobycia odpowiednich pozwoleń. Z tego powodu jego realizowanie samodzielnie może wiązać się z długim czasem oczekiwania i koniecznością przygotowania wielu dokumentów. Powierzenie formalności specjalistom pozwala na znaczne odciążenie przedsiębiorcy z obowiązków. W ten sposób może on się skupić na innych kwestiach związanych z działalnością swojej firmy.

Zajmujemy się nie tylko dopełnieniem formalności związanych z transportem ponadgabarytowym, lecz także odpowiednim zabezpieczeniem przewożonych produktów. Zwykle mają one duże wymiary i znaczną masę. Ich załadunek musi być więc przeprowadzany z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, w tym maszyn pozwalających na podnoszenie przedmiotów o dużym ciężarze. Z tego powodu dysponujemy m.in. dźwigami do 500 t, żurawiami czy zwyżkami. Są one pomocne zwłaszcza w przypadku obiektów, które ważą nawet kilkanaście/kilkadziesiąt ton.

Odpowiednio zabezpieczamy towar załadowany na nasze samochody. Nie może on bowiem stanowić zagrożenia dla osób pracujących przy jego załadunku i rozładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu. Działamy przede wszystkim w Toruniu, Bydgoszczy i Włocławku. To właśnie z tych miejscowości zabieramy towar, a następnie przewozimy go na terenie całej Polski, a nawet za granicę. Do każdego zlecenia podchodzimy jednak indywidualnie, dlatego z naszej oferty korzystają też przedsiębiorcy z okolicznych miejscowości. Zapraszamy do kontaktu.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.