ZAMÓWIENIA: 

+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube twitter

Wynajem dźwigów

REGAN to renomowana spółka, o ugruntowanej pozycji na rynku. Jedną z najważniejszych usług świadczonych przez naszą firmę jest wynajem dźwigów. Główny oddział Regan znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim, w Solcu Kujawskim koło Bydgoszczy. Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi zgodne z najwyższymi standardami obowiązującymi na świecie. Posiadamy najnowocześniejszy, który dostosowany jest do współczesnych norm i wymogów. Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję sprawności oraz wysokiej, jakości oferowanego sprzętu.

 

Świadczymy usługi dźwigowe takie jak:

dźwig Regan

 • załadunek/rozładunek ciężkich lub ponadgabarytowych ładunków,
 • montaż/demontaż hal i konstrukcji stalowych,
 • wynajem dźwigów,
 • wynajem zwyżki
 • wynajem żurawi,
 • sprzedaż dźwigów i podnośników koszowych.

Wykonujemy prace takie jak:

 • budowa mostów,
 • budowa dróg i autostrad,
 • budowa hal,
 • przenoszenie/usuwanie maszyn i linii technologicznych,
 • załadunek/rozładunek towarów i kontenerów,
 • montaż/demontaż hal i konstrukcji stalowych,
 • montaż/demontaż elementów żelbetonowych,
 • inne usługi dźwigowe, zapewniając ich profesjonalną i kompleksową obsługę.

 

Wykonujemy dla Państwu wysokiej, jakości usługi dźwigowe, zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi na świecie, w konkurencyjnych cenach. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt (dźwigi żurawiepodnośniki koszowe,  podesty ruchome,  zwyżki), który dostosowany jest do współczesnych norm i wymogów. Korzystając z naszych usług takich jak wynajem podnośników koszowychwynajem dźwigówwynajem podnośników, wynajem zwyżek mają Państwo gwarancję sprawności oraz wysokiej, jakości oferowanego sprzętu.

Każde zamówienie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu wygody, satysfakcji i przede wszystkim profesjonalnej i bezpiecznej obsługi. Decydując się na współpracę z firmą REGAN, mają Państwo pewność, że wynajmowany sprzęt posiada wszystkie niezbędne zaświadczenia, pozwolenia na użytkowanie, certyfikaty, przeglądy, dozory UDT oraz gwarancję serwisowania. Obsługą naszego sprzętu zajmują się wykwalifikowani i doświadczeni operatorzy posiadający odpowiednie uprawnienia i referencje. Wynajem dźwigów stanowi jedynie część naszej oferty. Wychodząc naprzeciw wszystkim oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy również usługi transportowe.

Zobacz również

Dźwig

Dźwigi


Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów, zapraszamy do kontaktu. Nasze dźwigi samojezdne to gwarancja szybkiej realizacji każdego przedsięwzięcia.

Podnośnik

Podnośniki


Podnośniki to nieodzowne maszyny do prac na wysokościach. Ich wynajem jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup nowych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Logistyka

Logistyka


Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu logistyki. Zajmujemy się transportem towarów oraz ich załadunkiem i rozładunkiem. Wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie i terminowo.

Nasz sprzęt

Nasz sprzęt


Posiadamy nowoczesny, bezpieczny sprzęt na wynajem. Nasze maszyny poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom technicznym, dzięki czemu ryzyko awarii podczas pracy jest znikome.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.