+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Czy zakup używanych maszyn budowlanych to dobry pomysł?

Zakup nowego sprzętu może się okazać zbyt dużym obciążeniem finansowym dla firmy, dlatego przedsiębiorcy często decydują się na zakup maszyn używanych. Jeśli zastanawiasz się, czy to dobre rozwiązanie dla ciebie, przeczytaj ten krótki wpis. Podpowiemy ci, kiedy i dlaczego warto zdecydować się taki krok. Zakup używanych maszyn oznacza nie tylko niższą cenę, ma znacznie więcej zalet. 

Koparki, ładowarki, podnośniki i dźwigi to urządzenia niezbędne nie tylko na placu budowy, ale również często wykorzystywane przy remontach, naprawach, ogrodnictwie, a nawet akcjach ratunkowych. Są to maszyny o ogromnych możliwościach, jednak problemem dla początkujących przedsiębiorców może być ich cena. W takich przypadkach zakup używanych urządzeń jest rozwiązaniem wprost idealnym. Na początku warto od razu ustalić, jaki w ogóle masz budżet. Pozwoli ci to rozważyć różne możliwości inwestowania w sprzęt firmowy. Zamiast zakupu jednej nowej maszyny, możesz na przykład kupić dwie używane maszyny budowlane. Dzięki temu usprawnisz procesy w swojej firmie lub poszerzysz zakres swoich usług. Dla krótkookresowych inwestycji dobrym rozwiązaniem jest wynajem maszyn. Jeśli jednak prowadzisz stałą działalność, a nie chcesz kupować nowych urządzeń, zdecyduj się na zakup maszyn używanych. 

 

Używane maszyny są całkowicie sprawne! 

Kupując używaną maszynę od profesjonalnego dostawcy, możesz mieć pewność, że była ona używana i serwisowana prawidłowo. Jest więc całkowicie sprawna, a przed wystawieniem do sprzedaży dokładnie sprawdzana. Najlepszym wyborem jest zakup urządzeń dwu-, trzyletnich. Ich cena jest duża niższa niż cena nowych modeli, natomiast stan techniczny jest na tyle dobry, że ich jakość niewiele odbiega od zupełnie nowych urządzeń. Niektórzy klienci twierdzą nawet, że wolą kupić maszynę lekko używaną, ponieważ jest ona już „sprawdzona” niż sprzęt, który świeżo wyjechał z fabryki. 
Przy zakupie używanej maszyny otrzymasz szczegółowe informacje na temat marki i daty produkcji maszyny oraz danych technicznych takich jak rodzaj napędu, moc i pojemność silnika. Obecnie w naszej ofercie znajdziesz koparki gąsienicowe, mikrokoparki, podnośniki, żurawie, dźwigi, kilka typów ładowarek. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.