+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Co wybrać - podnośnik czy rusztowanie?

Realizacja robót wysokościowych z uwagi na duże ryzyko upadku i możliwe tragiczne następstwa takiego zdarzenia wiąże się z koniecznością zapewnienia wymaganego przez obowiązujące przepisy poziomu bezpieczeństwa. W takich przypadkach w zależności od sytuacji można skorzystać z różnych urządzeń, które z jednej strony pozwolą na dostanie się na potrzebną wysokość, z drugiej wyeliminują pojawiające się zagrożenia. Wśród dostępnych opcji znajduje się użycie rusztowania i wynajem podnośnika koszowego. W Bydgoszczy usługi tego rodzaju świadczy firma Regan. Przekonajmy się, co łączy się z każdą z tych opcji.

Czym charakteryzują się rusztowania?

W zależności od charakteru prac przy robotach wysokościowych można skorzystać z rusztowań przejezdnych, które można dość szybko zmontować i łatwo przenosić w inne miejsce albo rusztowań samonośnych lub fasadowych, a więc kotwionych do obiektu. Rusztowania przejezdne sprawdzają się przy pracach doraźnych, lecz mają ograniczoną do kilkunastu metrów wysokość. Rusztowania stałe rozstawia się dość długo, przez co będą idealne do robót wymagających większej ilości czasu.

Co oferują podnośniki koszowe?

Podnośnik koszowy pozwala na błyskawiczne dotarcie do każdego miejsca położonego w zasięgu jego ramienia, zarówno jeżeli chodzi o wysokość podnoszenia, jak i wysięg. Można go również bardzo szybko dostarczyć na miejsce i rozstawić. Plusem będzie też swobodne przemieszczanie kosza w trakcie prac. Zwykle będzie on też tańszy niż użycie rusztowań fasadowych czy samonośnych. Zagwarantuje również większą uniwersalność oraz mobilność. Podnośniki sprawdzają się w pracach budowlanych, ale także remontowych i konserwacyjnych, a także instalacyjno-montażowych. Będą ponadto przydatne przy malowaniu lub czyszczeniu, a nawet wymianie oświetlenia.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.