+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Aktualności

Już niedługo obchodzimy swoje 10-lecie!

Już niedługo obchodzimy swoje 10-lecie!

Z tej okazji chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom, z którymi mieliśmy zaszczyt nawiązać współpracę przez te 10 lat i którą mamy nadzieję kontynuować. Jesteśmy wdzięczni za okazane nam przez Państwa zaufanie, które pozwoliło nam osiągnąć sukces. To dzięki wam możemy nadal pracować, rozwijać się i czerpać z tego satysfakcję, a także podnosić jakość świadczonych przez nas usług i rozszerzać ich zakres. Dziękujemy za te 10 lat!

Zespół REGAN

Oferta pracy - operator dźwigu (żurawia)

Firma REGAN poszukuje pracowników na stanowisko - operator dźwigu (żurawia).

Kandydaci na stanowiska operatora muszą posiadać aktualne uprawnienia na obsługę dźwigu oraz prawo jazdy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj Więcej

Oferta pracy - przedstawiciel handlowy

Regan stawia na dynamiczny rozwój swojej firmy, dlatego zostali autoryzowanym dealerem renomowanego producenta ładowarek teleskopowych Dieci. W związku z czym poszukują pracownika na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy – Ładowarki teleskopowe.

Czytaj więcej...

Jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy Dieci!

Stawiamy na dynamiczny rozwój naszej firmy, dlatego zostaliśmy autoryzowanym dealerem renomowanego producenta ładowarek teleskopowych „Dieci”.

Czytaj więcej...

Budowa Centrum Logistycznego Panatoni

Budujemy piąte w Polsce Centrum Logistyczne Panatoni (dla Carrefoura).

Czytaj więcej...

Przekształcenie firmy REGAN w spółkę

Szanowni Państwo,
Niniejszym informujemy, iż w wyniku intensywnego rozwoju naszej firmy w miesiącu lutym 2016 r. nastąpiła finalizacja przekształcania REGAN Ronald Bajerski w nowy podmiot prawa handlowego.

Czytaj więcej...

Certyfikat ISO 9001:2009

Z przyjemnością informujemy, że wdrożyliśmy w naszej spółce REGAN system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2008. Certyfikat ISO poświadcza wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz profesjonalizm w realizacji powierzonych nam zadań.

Czytaj więcej...

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.