+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Przekształcenie firmy REGAN w spółkę

Szanowni Państwo,
Niniejszym informujemy, iż w wyniku intensywnego rozwoju naszej firmy w miesiącu lutym 2016 r. nastąpiła finalizacja przekształcania REGAN Ronald Bajerski w nowy podmiot prawa handlowego.

Z dniem 15 lutego 2016 firma REGAN Ronald Bajerski z siedzibą w Makowiskach przekształciła się w spółkę REGAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Makowiskach.

Należy wskazać, że zmiana nastąpiła zgodnie z art. 553 Kodeksu spółek handlowych, spółce komandytowej przysługują wszelkie prawa i obowiązki spółki przekształcanej.

Aktualne dane firmy:

REGAN sp. z o.o. sp.k.
Makowiska 36, 86-050 Solec Kujawski
NIP: 554 292 77 76, REGON: 0000539766

Zobacz również

Dźwig

Dźwigi


Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów, zapraszamy do kontaktu. Nasze dźwigi samojezdne to gwarancja szybkiej realizacji każdego przedsięwzięcia.

Podnośnik

Podnośniki


Podnośniki to nieodzowne maszyny do prac na wysokościach. Ich wynajem jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup nowych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

podnośniki w górze

Wszystkie oferowane przez nas ładowarki teleskopowe, koparki i dźwigi są w pełni sprawne, dokładnie zweryfikowane pod kątem poprawności działania wszystkich systemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasz sprzęt

Nasz sprzęt


Posiadamy nowoczesny, bezpieczny sprzęt na wynajem. Nasze maszyny poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom technicznym, dzięki czemu ryzyko awarii podczas pracy jest znikome.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.