+48 729 288 932

+48 506 787 878

 facebook youtube

Oferta pracy - przedstawiciel handlowy

Regan stawia na dynamiczny rozwój swojej firmy, dlatego zostali autoryzowanym dealerem renomowanego producenta ładowarek teleskopowych Dieci. W związku z czym poszukują pracownika na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy – Ładowarki teleskopowe.

Przedstawiciel Handlowy – Ładowarki teleskopowe

Obowiązki:

  • Sprzedaż maszyn,
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie relacji z klientem,
  • Doradztwo techniczne,
  • Nadzór nad realizacjami i płatnościami,
  • Promowanie marki firmy,
  • Bieżące raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży maszyn budowlanych,
  • Wykształcenie min. Średnie,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i sprzedażowe,
  • Wiedza techniczna w zakresie maszyn budowlanych,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność i dobra organizacja.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Odpowiednie narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop,
  • Motywujące wynagrodzenie, uzależnione od osiągniętych efektów sprzedaży (podstawa + prowizja).

Każda przesłana do nas oferta powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”

Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.