+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Kupić, czy wynająć dźwig budowlany?

Posiadanie własnego dźwigu lub podnośnika, to duża wygoda. Swobodny dostęp do maszyny sprawia, że nie jesteśmy od nikogo zależni, a co za tym idzie podnosi się komfort naszej pracy. Niestety, zarówno podnośniki, jak i dźwigi, zaliczane są do grona wyjątkowo kosztownych maszyn budowlanych, a wygospodarowanie pieniędzy na ich zakup jest często bardzo trudnym zadaniem. Kupować, czy wypożyczać - oto jest pytanie!

Wynajem, czyli rozwiązanie przyjazne Twojemu portfelowi

Każdy, kto prowadzi własną działalność gospodarczą wie, jak ważna jest skuteczna optymalizacja kosztów. Jeżeli w naszej pracy potrzebujemy dźwigu tylko okazjonalnie, to nie ma sensu zaopatrywać się we własnościową maszynę. O wiele praktyczniejszym rozwiązaniem będzie jego okazjonalny wynajem. Gwarantujemy, że wypożyczenie dźwigu - nawet na kilka dni - opłaca się często o wiele bardziej niż jego zakup. 

Szybki czas realizacji

Firmy, które zajmują się wynajem sprzętu budowlanego, oferują wypożyczenie dźwigu praktycznie od ręki. Co ważne - usługodawca zobowiązany jest do dostarczenia sprzętu oraz zagwarantowania jego bezawaryjności. Jeżeli dźwig jest nam potrzebny wyłącznie do przetransportowania lub przeniesienia kilku rzeczy, to jego wynajem będzie o wiele szybszym rozwiązaniem niż zakup.

Wynajmując nie musisz martwić się o serwis

Osoby, które zdecydują się na wynajęcie dźwigu, nie muszą się martwić o jego serwis. Jest to naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ wszystkie ewentualne awarie lub  usterki zobowiązana jest naprawić firma, która wynajęła maszynę.

Kiedy skorzystać z dźwigu?

Dźwig to narzędzie, które znajduje szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Przy jego pomocy możliwe jest nie tylko szybkie przeładowanie ciężkich towarów, ale również dostarczanie ładunków na wyższe piętra czy montaż reklam i banerów. Obecnie na rynku znaleźć można wiele firm oferujących wynajem dźwigów. Znalezienie tej najlepszej nie powinno więc nastręczyć wielu trudności - zwłaszcza jeżeli dokładnie sprawdzimy ich oferty.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.