+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Dlaczego warto wypożyczyć dźwig?

Powiedzmy to już na samym początku - wynajem dźwigów, to rozwiązanie o wiele tańsze, niż ich zakup. Jeżeli rozważają Państwo skorzystanie z takiej usługi, to znaczy to, że urządzenie nie jest wam potrzebne przez cały czas. Wykorzystanie dźwigu ułatwia wykonywanie szeregu prac budowlanych. Jakie są główne zalety wypożyczania dźwigów? - zapraszamy do uważnej lektury naszego bloga.

Ekspresowy czas realizacji

Decydując się na skorzystanie z oferty firm wynajmujących dźwigi, możemy być pewni, że maszynę, która jest gotowa do pracy, otrzymamy praktycznie "od ręki". Mało tego - w większości przypadków usługodawca zobowiązuje się do podstawienia dźwigu pod wcześniej wskazany adres i gwarantuje jego całkowitą sprawność. Wynajmujące dźwigi firmy, dokładają starań, aby stan techniczny ich urządzeń, był odpowiednio zabezpieczony, ponieważ zdają sobie sprawę, że to właśnie od ich sprawności zależy to, czy będą mieli klientów, czy też nie.

Serwis? - to nie nasz problem!

Kolejną zaletą wynajmu dźwigu jest to, że nie musimy troszczyć się o jego serwis. To zadanie jest obowiązkiem firmy, która wypożyczyła nam urządzenie. My wynajmując sprzęt możemy cieszyć się w pełni z funkcjonalności, którą nam zapewnia. W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek awarii, jedyne co musimy zrobić, to powiadomić o niej usługodawcę.

W jakich sytuacjach przydaje się dźwig?

Wbrew powszechnie panującej opinii, dźwig przydaje się nie tylko w sytuacjach, w których konieczne jest przeniesienie ciężkich ładunków. O tym jak bardzo potrzebny jest dźwig, wiedzą doskonale osoby, które muszą dostarczyć ładunek na wyższe piętra lub firmy zajmujące się montażem reklam i banerów. Dźwig to również podstawowe narzędzie wykorzystywane na placu budowy. Wypożyczalnie oferują najczęściej wiele rodzajów dźwigów, a to, który sprawdzi się najlepiej w naszym przypadku, uzależnione jest przede wszystkim od rodzaju wykonywanych prac. Jeżeli nie jesteśmy pewni, które urządzenie sprawdzi się najlepiej w naszym przypadku, to warto poprosić o pomoc pracownika firmy świadczącej usługi wynajmu - z pewnością nam pomoże.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.