+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

O czym należy pamiętać, wynajmując sprzęt budowlany?

Prowadzenie prac budowlanych wiąże się zwykle z koniecznością wykorzystywania właściwego sprzętu. Będzie on niezbędny m.in. do prac montażowo-instalacyjnych i transportowych. Bez odpowiednich maszyn ciężko też prowadzić roboty ziemne i przeładunkowe. Wśród urządzeń, które są potrzebne najczęściej, znajdą się np. żurawie samochodowe. Powodzeniem cieszy się też wynajem ładowarek teleskopowych. W Bydgoszczy można je wypożyczyć w firmie Regan, oferującej ponadto wykonywanie usług dźwigowych. Przekonajmy się, dlaczego taka oferta jest korzystna i zobaczmy, na co zwrócić uwagę.

Dlaczego warto korzystać z możliwości wynajmu sprzętu budowlanego?

Urządzenia potrzebne przy realizacji poszczególnych prac budowlanych, w tym np. robót ziemnych czy przeładunkowych należą do niezwykle drogich. W sytuacji, gdy są one wykorzystywane jedynie sporadycznie, ich kupowanie, nawet w przypadku większej firmy może okazać się nieopłacalne, ponieważ sprzęt będzie amortyzował się bardzo długo, jeżeli nie będzie intensywnie użytkowany. Skorzystanie z możliwości najmu oznacza, że użytkownik zapłaci tylko ułamek wartości maszyny, a dodatkowo nie będzie musiał się przejmować jej konserwacją czy niezbędnymi naprawami.

Co jest ważne przy wynajmowaniu sprzętu budowlanego?

Wynajmując sprzęt budowlany, trzeba pamiętać, by dobrze dopasować go do swoich potrzeb. W przypadku dźwigów kluczowe znaczenie ma wysokość podnoszenia, odpowiedni wysięg oraz maksymalna masa obsługiwanego ładunku. Dla ładowarek teleskopowych liczyć się będzie udźwig oraz wyposażenie pozwalające na realizację konkretnego zadania np. szufla do materiałów sypkich czy widły do ładunków spaletyzowanych. Przy podnośnikach koszowych najważniejsza jest natomiast wysokość podnoszenia, wysięg oraz maksymalne obciążenie platformy.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.