+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Ładowarki teleskopowe i ich zastosowanie

Korzystanie z ciężkiego sprzętu specjalnie przystosowanego do wykonywania konkretnych operacji może okazać się pomocne w przypadku realizacji wielu zadań związanych z wykonywaniem robót koniecznych przy inwestycjach budowlanych, ale także, gdy w grę wchodzą prace transportowo-przeładunkowe lub niezbędne do obsługi gospodarstwa rolnego. Najlepszą opcją pozwalającą na szybkie i efektywne poradzenie sobie z takimi wyzwaniami okaże się skorzystanie z możliwości wynajmu ładowarek teleskopowych. W Bydgoszczy urządzenia tego rodzaju są dostępne w ofercie firmy Regan. Przekonajmy się, jaka jest ich charakterystyka.

Czym są ładowarki teleskopowe?

Ładowarki teleskopowe to urządzenia, które są wyposażone w czterokołowe podwozie pozwalające na przemieszczanie się po utwardzonym podłożu i w terenie. Mają one zamontowane wahliwe ramię z wysuwanymi teleskopowo członami, które zwykle jest ulokowane wzdłuż pojazdu, obok kabiny operatora. Zapewnia to możliwość łatwego podejmowania ładunków znajdujących na niskiej wysokości oraz wykorzystywania wszelkiego typu możliwego do zamontowania osprzętu, a jednocześnie w znacznym stopniu poprawia widoczność we wszystkich kierunkach. Konstrukcja ładowarek gwarantuje bardzo dobrą stabilność oraz kompaktowe rozmiary, a takie rozwiązania techniczne jak choćby cztery koła skrętne poprawiają ich manewrowość, pozwalając m.in. na jazdę po skosie. Ładowarki oferują też znaczny uciąg, więc sprawdzają się też przy holowaniu.

Do czego wykorzystuje się ładowarki teleskopowe?

Do ramienia ładowarki teleskopowej można podczepiać różnego rodzaju osprzęt. W grę wchodzą tu widły do podnoszenia palet oraz chwytaki, a także łyżki dające możliwość obsługi materiałów sypkich oraz platformy robocze, pozwalające na użycie sprzętu w charakterze zwyżki.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.