+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Usługi transportowe

Naszym Klientom zapewniamy transport międzynarodowy i krajowy towarów różnego rodzaju. W ramach oferowanych usług przewozimy ładunki ponadnormatywne (ŁPN) – długie, dłużycowe i specjalne. W przypadku ładunków o znacznych lub niestandardowych rozmiarach cały proces transportu jest utrudniony ze względu na położenie środka ciężkości, wymuszać to może bowiem ich niestandardowe ułożenie oraz zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń. Posiadamy jednak odpowiednie pojazdy i doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny transport nawet najbardziej nietypowych ładunków. Klienci, wybierający nasze usługi, nie muszą martwić się o organizację przewozu, wyznaczenie trasy przejazdu, uzyskanie wymaganych zezwoleń oraz zabezpieczenie ładunku. Wszystkie te zadania, bierzemy bowiem na siebie.

 

Dzięki temu, że nasza firma ma swoje oddziały w różnych częściach Polski, możemy obsługiwać Klientów z Bydgoszczy, Torunia i terenu całego kraju. Zapewniamy im przy tym profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia. Zajmujemy się także transportem ponadgabarytowym, dlatego mogą oni u nas składać także zamówienia niestandardowe.

 

Dlaczego warto wybrać nasze usługi transportowe?

Możemy dostarczyć materiały na plac budowy czy towary do magazynu. Nasza oferta obejmuje również załadunek i rozładunek towarów i kontenerów. Posiadamy odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace w tym zakresie przeprowadzamy sprawnie i bezpiecznie. Dokładamy przy tym starań, aby zminimalizować koszty naszych usług, jednak bez szkody dla ich jakości. Zawsze przestrzegamy najwyższych standardów pracy i zasad bezpieczeństwa. Wszystkie zlecenia realizujemy zaś zgodnie z ustalonymi terminami.

 

Kompleksowa obsługa logistyczna

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje zainteresowane kompleksową obsługą logistyczną, obejmującą załadunek, przewóz, przeładunek i rozładunek towarów. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by sprostać Państwa potrzebom. Jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół pracowników oraz posiadamy sprzęt pozwalający na profesjonalne świadczenie usług logistycznych.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zobacz również

Dźwig

Dźwigi


Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów, zapraszamy do kontaktu. Nasze dźwigi samojezdne to gwarancja szybkiej realizacji każdego przedsięwzięcia.

Podnośnik

Podnośniki


Podnośniki to nieodzowne maszyny do prac na wysokościach. Ich wynajem jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup nowych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

podnośniki w górze

Wszystkie oferowane przez nas ładowarki teleskopowe, koparki i dźwigi są w pełni sprawne, dokładnie zweryfikowane pod kątem poprawności działania wszystkich systemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasz sprzęt

Nasz sprzęt


Posiadamy nowoczesny, bezpieczny sprzęt na wynajem. Nasze maszyny poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom technicznym, dzięki czemu ryzyko awarii podczas pracy jest znikome.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.