+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Transport międzynarodowy i krajowy

Naszym Klientom zapewniamy transport międzynarodowy i krajowy towarów różnego rodzaju. W ramach oferowanych usług przewozimy ładunki ponadnormatywne (ŁPN) – długie, dłużycowe i specjalne. W przypadku ładunków o znacznych lub niestandardowych rozmiarach cały proces transportu jest utrudniony ze względu na położenie środka ciężkości, wymuszać to może bowiem ich niestandardowe ułożenie oraz zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń. Posiadamy jednak odpowiednie pojazdy i doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny transport nawet najbardziej nietypowych ładunków. Klienci, wybierający nasze usługi, nie muszą martwić się o organizację przewozu, wyznaczenie trasy przejazdu, uzyskanie wymaganych zezwoleń oraz zabezpieczenie ładunku. Wszystkie te zadania, bierzemy bowiem na siebie.

 

Dzięki temu, że nasza firma ma swoje oddziały w różnych częściach Polski, możemy obsługiwać Klientów z Bydgoszczy, Torunia i terenu całego kraju. Zapewniamy im przy tym profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia. Zajmujemy się także transportem ponadgabarytowym, dlatego mogą oni u nas składać także zamówienia niestandardowe.

 

Dlaczego warto wybrać nasze usługi transportowe?

Możemy dostarczyć materiały na plac budowy czy towary do magazynu. Nasza oferta obejmuje również załadunek i rozładunek towarów i kontenerów. Posiadamy odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace w tym zakresie przeprowadzamy sprawnie i bezpiecznie. Dokładamy przy tym starań, aby zminimalizować koszty naszych usług, jednak bez szkody dla ich jakości. Zawsze przestrzegamy najwyższych standardów pracy i zasad bezpieczeństwa. Wszystkie zlecenia realizujemy zaś zgodnie z ustalonymi terminami.

 

Kompleksowa obsługa logistyczna

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje zainteresowane kompleksową obsługą logistyczną, obejmującą załadunek, przewóz, przeładunek i rozładunek towarów. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by sprostać Państwa potrzebom. Jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół pracowników oraz posiadamy sprzęt pozwalający na profesjonalne świadczenie usług logistycznych.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.