+48 729 288 932

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 787 878

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 facebook youtube

Transport międzynarodowy i krajowy

Naszym Klientom zapewniamy transport międzynarodowy i krajowy towarów różnego rodzaju. W ramach oferowanych usług przewozimy ładunki ponadnormatywne (ŁPN) – długie, dłużycowe i specjalne. W przypadku ładunków o znacznych lub niestandardowych rozmiarach cały proces transportu jest utrudniony ze względu na położenie środka ciężkości, wymuszać to może bowiem ich niestandardowe ułożenie oraz zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń. Posiadamy jednak odpowiednie pojazdy i doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny transport nawet najbardziej nietypowych ładunków. Klienci, wybierający nasze usługi, nie muszą martwić się o organizację przewozu, wyznaczenie trasy przejazdu, uzyskanie wymaganych zezwoleń oraz zabezpieczenie ładunku. Wszystkie te zadania, bierzemy bowiem na siebie.

Dzięki temu, że nasza firma ma swoje oddziały w różnych częściach Polski, możemy obsługiwać Klientów z Bydgoszczy, Torunia i terenu całego kraju. Zapewniamy im przy tym profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia. Zajmujemy się także transportem ponadgabarytowym, dlatego mogą oni u nas składać także zamówienia niestandardowe.

 

Dlaczego warto wybrać nasze usługi transportowe?

Możemy dostarczyć materiały na plac budowy czy towary do magazynu. Nasza oferta obejmuje również załadunek i rozładunek towarów i kontenerów. Posiadamy odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace w tym zakresie przeprowadzamy sprawnie i bezpiecznie. Dokładamy przy tym starań, aby zminimalizować koszty naszych usług, jednak bez szkody dla ich jakości. Zawsze przestrzegamy najwyższych standardów pracy i zasad bezpieczeństwa. Wszystkie zlecenia realizujemy zaś zgodnie z ustalonymi terminami.

 

Transport międzynarodowy

Zajmujemy się m.in. transportem międzynarodowym. Przewozimy towary na terenie całej Unii Europejskiej, a także dalej, w zależności od potrzeb danego klienta. Dysponujemy pojazdami, które pozwalają na bezpieczne przetransportowanie produktów nawet na duże odległości, wynoszące kilka tysięcy kilometrów. Załatwiamy odpowiednie pozwolenia, dzięki którym przewóz jest w pełni legalny i nie generuje dodatkowych, niespodziewanych kosztach. Zajmujemy się też transportem ponadgabarytowym.

Staramy się zrealizować zlecenie jak najszybciej, w terminie ustalonym z klientem podczas podpisywania umowy. Zatrudniamy profesjonalnych kierowców, z doświadczeniem pozwalającym na sprawne poruszanie się po drogach także za granicą.

 

Kompleksowa obsługa logistyczna

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje zainteresowane kompleksową obsługą logistyczną, obejmującą załadunek, przewóz, przeładunek i rozładunek towarów. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by sprostać Państwa potrzebom. Jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół pracowników oraz posiadamy sprzęt pozwalający na profesjonalne świadczenie usług logistycznych.

Skorzystanie z pomocy profesjonalistów jest przede wszystkim ogromnym odciążeniem dla właściciela towaru. Nie muszą Państwo bowiem kupować własnej floty pojazdów, często dostosowanych do przewozu ładunków niestandardowych. Oprócz tego znika też konieczność zatrudnienia profesjonalnych kierowców czy zdobycia wymaganych pozwoleń, co ma znaczenie przede wszystkim w przypadku transportu międzynarodowego. To my zajmujemy się wszelkimi formalnościami i dbamy o bezpieczeństwo przewozu. Dzięki nam mogą Państwo zająć się innymi zadaniami, nie tracąc czasu na załatwianie kwestii związanych z transportem towarów.

Docieramy z naszymi usługami transportowymi przede wszystkim do klientów z Torunia, Bydgoszczy i okolicznych miejscowości. Do każdego zlecenia podchodzimy jednak w sposób indywidualny. Z tego powodu z naszej oferty korzystają też osoby z okolicznych miejscowości, a także te które chcą gotowe opłacić dodatkowy dojazd.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.